Summer Sound izsludina ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos

Festivāls Summer Sound, kurš norisināsies 2. un 3. augustā Liepājas pludmalē, izsludina festivāla ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos.

“Katru gadu mēs saviem apmeklētājiem piedāvājam plašu ēdienu izvēles klāstu festivāla teritorijā – tā, lai paēdis būtu ikviens festivāla apmeklētājs. Tāpat arī piedāvajam festivāla viesiem apmeklēt tirdzniecības zonu jeb festivala tirdziņu, kurā var iegādāties gan dizaina, gan mājražotāju produkciju katra gaumei. Arī šogad vēlamies iepriecināt savus apmeklētājus, tāpēc jau laicīgi aicinām pieteikties ēdinātājus un tirgotājus, kuri vēlas tirgoties festivāla teritorijā.” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Lai pieteiktos tirgoties festivālā, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kuru var atrast šeit: https://ej.uz/SS19-tirgo

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 15. maijam.

Festivāla Summer Sound galvenie mākslinieki šajā gadā būs čigānu panka karaļi Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošā zvaigzne Dynoro un labākās pašmāju grupas un izpildītāji – Bermudu Divstūris, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah un leģendārais festivāla dīdžejs Toms Grēviņš. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, garšu piešķir akciju sabiedrība Aldaris, informē –Radio SWH.