Summer Sound izsludina festivāla ēdinātāju pieteikšanos

Festivāls “Summer Sound 2020”, kurš norisināsies 24. un 25. jūlijā Liepājas pludmalē, izsludina festivāla ēdinātāju pieteikšanos.

“Katru gadu mēs saviem apmeklētājiem piedāvājam plašu ēdienu izvēles klāstu festivāla teritorijā – tā, lai paēdis būtu ikviens festivāla apmeklētājs. Arī šogad vēlamies iepriecināt savus apmeklētājus, tāpēc jau laicīgi aicinām pieteikties ēdinātājus, kuri vēlas tirgoties festivāla teritorijā.” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Lai pieteiktos ēdināšanai festivālā, nepieciešams aizpildīt anketu, kuru var atrast šeit: https://ej.uz/pabarot_SS20

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 8. maijam e-pastā trade@summersound.lv

Šogad “Summer Sound” festivālā uzstāsies viens no pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē –franču dīdžeju Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu This Girl, Don’t You Know un I feel so bad. Festivālā uz skatuves kāps arī DJ Regard, kurš ceļu uz pasaules slavu uzsāka sociālā tīkla platformā TikTok,bet tagad viņa lielākais hits Ride It jau ir sasniedzis 300 miljonu klausījumu Spotify un iekarojis neskaitāmu mūzikas topu virsotnes. Summer Sound uzstāsies arī tādas pašmāju grupas kā Musiqq un Astro’n’out, kā arī reperis Gacho un daudzi citi. Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.