FESTIVAL RULES

Ikvienai personai ir tiesības atrasties festivāla Summer Sound teritorijā tikai tādā gadījumā, ja tā piekrīt šiem noteikumiem un tos ievēro.

Festivāls Summer Sound ir vieta, kur priecāties un kopā ar apkārtējiem baudīt labu mūziku, jauku atmosfēru un vienam otra sabiedrību. Jebkuras agresijas izpausmes pret apkārtējiem vai cita veida antisociāla uzvedība netiks pieciesta, un vainīgais tiks nekavējoties izraidīts no teritorijas bez jebkādas kompensācijas un bez tiesībām teritorijā atgriezties.

– Ieejot festivāla teritorijā, Jūs piekrītat, ka gadījumā, ja tiksiet nofotografēts vai nofilmēts, Jūs atļaujiet sava attēla publiskošanu presē, internetā vai citos medijos, tajā skaitā iespējamo attēla izmantošanu festivāla reklāmas materiālos nākotnē saskaņā ar “SIA Summer Sound” festivāla Privātuma politiku, kas atrodama šo noteikumu pielikumā.

– Festivāla teritorijā apmeklētāji var tikt pakļauti video novērošanai, personisko mantu un dokumentu pārbaudei.

- In the festival area you must follow all instructions of the festival organizers and security guards.

– Apsardzes darbiniekiem ir tiesības neielaist festivāla teritorijā apmeklētājus smagā alkohola reibumā vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja apsardzes darbinieki uzskata, ka tie varētu traucēt festivāla norisi vai apdraudēt savu un citu apmeklētāju drošību.

– Brīdinām Jūs, ka teritorijā ir vietas, kuras nav piemērotas bērniem – piemēram, vietas, kur pulcējas liels skaits apmeklētāju, vietas tieši pie skatuvēm vai skaņu sistēmām u.tml. Ja ierašanās plānota kopaā ar bērniem, neatstājiet tos bez uzraudzības un rūpējieties par viņu drošību.

– Ilgstoša skaļas mūzikas klausīšanās ir kaitīga veselībai! Izvērtējiet, cik tuvu un cik ilgi atrodieties pie skaņu sistēmām.

The organizers are not responsible for:

– Traumām, kuras apmeklētāji guvuši festivāla laikā – esiet uzmanīgi, nepārvērtējiet savas spējas un sargiet sevi!

– Personīgo mantu bojājumiem;

– Pazudušām vai nozagtām mantām – iesakām festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā neienest un neatstāt Jums svarīgas un dārgas lietas, tās iespējams novietot Mantu glabātuvē blakus telšu pilsētai;

– Festivāla teritorijā tirgoto ēdienu, dzērienu u.c. preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti. Atbildību par sniegto pakalpojumu un pārdoto preču drošību un kvalitāti pilnībā uzņemas attiecīgās preces pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs;

– Festivāls netiks atcelts sliktu laikapstākļu dēļ, neizmantotās biļetes netiks kompensētas;

– Festivāla organizētājiem ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt festivāla programmu;

- Please use the rubbish bins installed in and around the festival area and do not litter in the park and the beach.

TERRITORY

Festivāla teritorija 2023. gadā apmeklētājiem būs atvērta 3. augusta plkst. 17.00 līdz 6. augusta plkst. 6.00.

The festival territory can be entered through two entrances: one of them is located in the park, at the end of Kūrmājas prospekts, the other - on the beach, from the side of the Daugava stadium.

FESTIVAL TICKETS

Tickets for the festival are available on the festival website www.summersound.lvas well as in all sales points of SIA “Biļešu Serviss” and on the website www.bilesuserviss.lv.

We recommend that you do not purchase festival tickets from third parties, as they may be counterfeit or invalid.

Pie ieejas festivālā Jūsu biļete tiks noskanēta, tādēļ, lūdzu, glabājiet savu biļeti rūpīgi un neradiet iespēju kādam nokopēt to un uz tās esošo svītrkodu. Ieiet festivāla teritorijā varēs tikai pirmais apmeklētājs, kurš uzrādīs biļeti ar šādu kodu.

Two-day festival tickets are valid for both days of the festival.

RECEIPT OF ENTRY CUFFS

Next to the entrances to the festival, there will be ticket control points, where, upon presentation of a valid ticket, the entrance bracelet of the festival will be placed on your hand. When presenting a ticket with the entrance to the tent city, you will also be put on a bracelet that provides the entrance to the tent city.

Ieejas biļeti pret festivāla ieejas aproci varēsiet apmainīt biļešu kontroles vietās pie telšu pilsētiņas ieejas, sākot no 3. augusta plkst. 17.00.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vakarā, īpaši pirms festivāla galveno mākslinieku uzstāšanās laikiem, pie aproču saņemšanas vietām iespējamas garas rindas, tādēļ aicinām Jūs aproces saņemt savlaicīgi!

Visiem festivāla apmeklētājiem festivāla teritorijā jābūt derīgai festivāla aprocei. Tās var tikt pārbaudītas arī festivāla teritorijā vai teritoriju atstājot. Ja aproces nav vai tā tiek atzīta par nederīgu/sabojātu, apmeklētājam jāatstāj festivāla teritorija. Festivāla aproci aizliegts nodot citām personām.

Tikai aproce, kas ir aplikta ap roku, kalpo kā derīga festivāla ieejas un uzturēšanās atļauja. Viltotas un bojātas aproces (saplēstas, sagrieztas, sašūtas, salīmētas aproces vai aproces ar bojātiem drošības slēdžiem), kā arī aproces, kas ir uzliktas pārāk brīvi un kuras iespējams nebojājot novilkt no rokas, tiks uzskatītas par nederīgām.

Personas, kuras nēsās, glabās vai izplatīs viltotas biļetes un aproces, vai par kurām būs aizdomas par līdzdalību biļešu un aproču viltošanā, tiks nodotas tiesību sargājošajām iestādēm.

AGE RESTRICTIONS

Festivāla apmeklēšanai nav vecuma ierobežojumu, tomēr ir jāievēro šādi noteikumi:

– Bērniem līdz 14 gadu vecumam festivāla teritorijā visu laiku jāatrodas pieaugušā pavadībā;

– Bērni vecumā līdz 16 gadiem pēc plkst. 22.00 festivāla teritorijā drīkst atrasties tikai pieaugušā pavadībā;

– Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas, bet tikai kopā ar vienu vai abiem vecākiem, kuriem ir derīga festivāla aproce.

It is FORBIDDEN TO BRING THE FOLLOWING ITEMS INTO THE FESTIVAL AREA:

– profesionālo fototehniku (tajā skaitā arī pusprofesionālus fotoaparātus ar maināmiem objektīviem);

- any video equipment;

- umbrellas;

– ieročus, sprāgstvielas u.tml.;

- drugs;

– pārtikas produktus, alkoholiskos un bezalkoholiskus dzērienus, kā arī bezalkoholiskos dzērienus – festivāla teritorijā darbosies pietiekams skaits tirdzniecības vietu, kafejnīcu un bāru, kur to visu varēsiet iegādāties;

- bulky items;

- other objects which may endanger the comfort or safety of other visitors (knives, gas cylinders, glassware, sharp objects, etc.);

- Pets are not allowed.

It is not intended to hand over unauthorized items and products for storage to security guards or festival organizers.

THE FOLLOWING IS PROHIBITED IN THE FESTIVAL AREA:

- use of open fire (candles, grills, oil lamps, pyrotechnics, etc.);

- use of drugs;

- to carry out any trade, advertising or promotional activities without prior written consent of the festival organizers;

- to film and make sound recordings without prior coordination with the festival organizers;

– personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, iegādāties alkoholu un cigaretes;

- to swim in the festival territory during the dark hours of the day or while under the influence of alcohol;

- to disturb other visitors or endanger their safety through your behavior.

Transporta kustība festivāla teritorijā ir atļauta tikai transportlīdzekļiem ar īpaša parauda atļauju, kuru izsniedz festivāla organizatori.

TENT CITY

Telšu pilsētiņas teritorijas 2023. gadā apmeklētājiem būs atvērta 3. augusta plkst. 17.00 līdz 6. augusta plkst. 6.00.

Telšu pilsētiņā varēs iekļūt tikai tie festivāla apmeklētāji, kuri iegādājušies festivāla biļetes ar vietu telšu pilsētiņā. Lai iekļūtu un uzturētos telšu pilsētiņā, apmeklētājiem jābūt 2 aprocēm: derīgai festivāla ieejas aprocei un telšu pilsētiņas aprocei.

If you have purchased a festival ticket with entrance to the tent city, you will be able to get the tent city bracelet at the entrance to the tent city.

Ja esat saņēmis ielūgumu vai iegādājies festivāla biļeti bez telšu pilsētiņas, bet vēlaties izmantot telšu pilsētiņu, ieejas aproci variet iegādāties pie ieejas telšu pilsētiņā. Telšu pilsētiņas aproces cena, pērkot to uz vietas, tiks precizēta īsi pirms festivāla. Telšu pilsētiņā vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iegādājies ieejas biļeti savlaicīgi.

Kemperiem izveidota atsevišķa, labiekārtota kemperu pilsētiņa. Vietu skaits ierobežots.

In the territory of the tent city, it is prohibited to:

- to bring products and drinks in glass containers and any glassware - broken glass can be dangerous to you and others;

- use of drugs;

- bring pets;

- bring products and drinks into glass containers and any glassware - broken glass can be dangerous to you and others;

- to carry out any commercial or advertising and promotional activities without the prior written consent of the festival organizers;

- disturb other visitors or endanger the safety of other visitors through your behavior.

CAMPER ZONE

Kemperu zona 2023. gadā būs pieejama no ceturtdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas plkst. 15.00. Precīzi datumi tiks precizēti jau drīzumā.

Kemperu zonā varēs iekļūt tikai tie festivāla apmeklētāji, kuri iegādājušies festivāla biļetes un kemperu pilsētiņas ieejas biļeti.

To enter the tent city, the camper residents must purchase an entrance ticket to the tent city, which costs 10 EUR.

 It is forbidden to do the following in the camper area:

- to bring products and drinks in glass containers and any glassware - broken glass can be dangerous to you and others;

- use of drugs;

- bring pets;

- to bring products and drinks in glass containers and any glassware - broken glass can be dangerous to you and others;

- to carry out any commercial or advertising and promotional activities without the prior written consent of the festival organizers;

- disturb other visitors or endanger the safety of other visitors through your behavior.

The organizers of the festival wish everyone a good rest and invite them not to forget that the atmosphere of the festival depends on the visitors themselves!

Gaidām jūs festivālā SUMMER SOUND 20/23!

Privacy Policy

Festiālu Summer Sound organizē SIA “Summer Sound Festivāls”, reģistrācijas numurs 40103389379, juridiskā adrese Brīvības gatvē 226, k-2, Rīgā, e-pasts info@summersound.lv. Šī privātuma atruna nosaka to, kā SIA “Summer Sound Festivāls” apstrādā jūsu personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šo privātuma atrunu, lai saprastu, kādēļ dati tiek ievākti un kā tie tiek izmantoti.

What kind of information we collect from you
Mēs varētu no jums ievākt šādus personas datus:

- identification data (name, surname);

- contact information (address, telephone number and e-mail address);

- gender and date of birth;

- your pictures (photos and videos) during the festival;

- your pictures (photos and videos) during the festival;

Legal bases and purposes of data processing
Dati nepieciešami, lai nodrošinātu jūsu piedalīšanos festivālā Summer Sound un izpildītu obligātās Eiropas Savienības un Latvijas Republikas tiesību aktu prasības, kā arī atsevišķi dati var tikt ievākti, pamatojoties uz jūsu piekrišanu un mūsu leģitīmajām interesēm šādos nolūkos:

- to respond to any requests for your information and to ensure effective communication;

- organization and promotion of events;

- to inform you about events, activities, publications and services that may be of interest to you;

- for statistical purposes to analyze the indicators that help us to plan events;

- To cover the Summer Sound Festival according to the "Pictures" section below.

Pictures
Jūs apzināties, ka festivāls Summer Sound ir publisks pasākums un ka festivālu var raidīt televīzijā, filmēt, ierakstīt citos veidos un fotografēt, un visas šīs darbības var fiksēt jūsu dalību jebkurā pasākumā. Piedaloties festivālā, jūs piekrītat nodot mums neierobežotas tiesības izmantot šādas fotogrāfijas un ierakstus jebkuriem saprātīgiem mērķiem, tai skaitā, publicēšanai, izvietošanai, pārdošanai un izplatīšanai filmās, televīzijā, drukātajos medijos, internetā, publicitātes materiālos vai jebkādos citos jaunos medijos (skaidrības labad – arī nākotnē).

Children
Ja jūs festivālu apmeklējat ar bērnu (t.i., personu jaunāku par 18 gadiem), mēs apstrādāsim datus par bērnu un viņa vecāku/citu likumisko pārstāvi.

Data storage time
We will keep your data for as long as it takes to:

- realize the Summer Sound Festival;

- protect your interests in any complaints or claims that may be brought against us;

- meet the requirements of the legal acts of the European Union / Republic of Latvia.

We will usually keep your data for ten years from your last participation in the festival.

Data transfer

We may transfer your data to third parties when required to do so during the Summer Sound Festival or as required by law, including but not limited to:

- the insurance company in the event of a professional liability insurance event, if a claim is brought against us;

- a sworn law firm that provides us with legal assistance in defending our interests;

- law enforcement authorities in cases provided for by law.

We will not share your data with third parties for marketing purposes unless you consent to it.

Data security
Jūsu dati tiks glabāti uz drošiem serveriem Eiropas Ekonomiskajā Zonā, pielietojot visus saprātīgos tehnoloģiskos un organizatoriskos pasākumus, kas ir pieejami, lai nodrošinātos pret neatļautu piekļuvi. Kad vien iespējams, jebkuri identificējami dati tiks kriptēti vai minimizēti.

Data access and correction
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par sevi, kas ir mūsu rīcībā, t.i., izmantot datu subjekta piekļuves tiesības. Tāpat jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu un papildinātu mūsu rīcībā esošus datus, kas varētu būt neprecīzi vai kas ir mainījušies, kopš jūs mums to nodevāt, kā arī jums ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu. Šādi pieprasījumi tiks apstrādāti bez maksas, un tos var nosūtīt uz Brīvības gatvi 226, k-2, Rīgā, LV-1039, e-pastu info@summersound.lv , vai sazinoties, izmantojot mūsu sociālo tīklu kontus – facebook.com/summersoundlv vai instagram.com/summersoundlv.

Objections to the use of data
Jūs varat pieprasīt, lai mēs ierobežojam veidus, kādos mēs izmantojam jūsu datus, vai iebilst atsevišķiem apstrādes veidiem. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, kurai tā sniegta.

Jebkādas uzziņas vai jautājumi par jūsu datu izmantošanas veidu var tikt nosūtīti uz e-pastu info@summersound.lv.

Data portability
Jums ir tiesības pieprasīt, lai, ievērojot jūsu vajadzības, mēs nosūtām jūsu personas datus, kurus jūs esat mums sniedzis/sniegusi, citam pārzinim.

Data protection on the Summer Sound festival website
Festivāla Summer Sound mājas lapas apmeklētāju datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīviem aktiem.

Festivāla lapā ir ievietotas Google Analytics sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai uzlabotu mājas lapu, analizējot lietotāju paradumus. Šīs sīkdatnes nodrošina informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un lietotāju apmeklētajām lapas sadaļām un kopējo laiku, kas pavadīts mājas lapā. Visa ar sīkdatnēm savāktā informācija tiek apkopota un apstrādāta anonīmi. Atsevišķi apmeklētāji netiek identificēti.

Right to lodge a complaint
Ja Jūs vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu rīcību datu apstrādē, lūgums noformēt izskatīšanas pieprasījumu ar situācijas aprakstu, iesniedzot to rakstveidā Brīvības gatve 226, k-2-24, Rīgā. Ja vēlaties izmantot digitālo vidi, lūgums sūtīt uz e-pastu info@summersound.lv vai sazināties, izmantojot mūsu sociālo tīklu kontus – facebook.com/summersoundlv vai instagram.com/summersoundlv.

If you are not satisfied with our response or you believe that we are processing personal data in breach of legal requirements, you can lodge a complaint with the Data Protection Supervisor. More information can be found on the website www.dvi.gov.lv.