Festivāla Summer Sound teritorija būs atvērta no 2.augusta plkst. 17:00 līdz 4.augusta plkst. 6:00.

Biļetes vienai dienai varēs iegādāties pēc pirmā mākslinieka izziņošanas.

Nē. Tā kā katrs festivāla apmeklētājs pie ieejas apmaiņā pret biļeti saņems aproci, ikvienam apmeklētājam festivāla teritorijā atļauts atrasties tikai tad, ja šī aproce ir uz rokas. Teritorijā satiktos viesus bez aprocēm festivāla apsardzes darbinieki laipni pavadīs līdz tuvākajai izejai, un viņiem festivāla teritorija būs jāatstāj. Tādēļ esi uzmanīgs un nepazaudē savu aproci! Ja gadījusies kāda kļūme ar aproci, meklē palīdzību pie tuvākās ieejas.

Jā, tas būs iespējams. Norēķināties būs iespējams tikai skaidrā naudā.

Telšu pilsētiņa būs atvērta  no 1.augusta 17:00 līdz 4.augusta 15:00.

Jā, droši vari ņemt līdzi savu ēdienu un dzērienus. Tomēr atceries, ka festivāla teritorijā tos ienest nedrīkst.

Jā, telšu pilsētiņā būs pieejamas dušas un tualetes.

Jā, festivālā būs mantu glabātuve. Lūdzam vērtīgas lietas pēc iespējas atstāt mantu glabātuvē, lai tās nenozustu.

Festivāla organizatori neuzņemas atbildību par nozaudētām, nozagtām vai sabojātām lietām ne telšu pilsētiņā, ne festivāla teritorijā. Neatstājiet telšu pilsētiņā vērtīgas lietas (makus, telefonus, automašīnu atslēgas utt.) !

Katram nakšņot gribētājam ir nepieciešams iegādāties telšu pilsētiņas biļeti, neatkarīgi no tā, cik teltīs esat iecerējuši gulēt.

Nē, nenodrošina. Ja vēlaties nakšņot telšu pilsētiņā, Liepājā jāierodas savlaicīgi, lai pie telšu pilsētiņas ieejas nopirktu aproci ieejai un nakšņošanai telšu pilsētiņā. Aproces cena ir 10 EUR.

Ieejas aproci iekļūšanai telšu pilsētiņā varēsi iegādāties pie ieejas telšu pilsētiņā par 10 EUR

Šādā gadījumā dodies uz tuvāko medpunktu festivāla teritorijā, kur profesionāli mediķi Tev sniegs palīdzību.

VIP biļetes priekšrocības ir atsevišķs VIP check-in, biļetes apmaiņai pret aproci. Speciāla VIP zona pie galvenās festivāla skatuves pludmalē, kur darbosies bārs, un būs podests ērtākai mūzikas baudīšanai. Kā arī, ne mazāk svarīgi, īpašas labierīcības. VIP biļetē ir iekļata arī nakšņošana telšu pilsētiņā. Ja vēlaties novietot auto VIP stāvvietā, jāiegādājas VIP biļete ar autostāvvietu.

Tā kā festivāla teritorijas tuvumā nav lielu laukumu, kur varētu ierīkot autostāvvietu, festivāla organizatori šādu iespēju nepiedāvā. Automašīnas ir iespējams novietot jebkurā atļautā vietā Liepājas ielās, piemēram, Dzintaru, Liepu ielās, tām pieguļošajās šķērsielās un citur. Novietojot auto, lūdzu, ievērojiet ceļa zīmes un ceļu satiksmes noteikumus, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām! Tomēr vislabāk braukt uz festivālu ar sabiedrisko transportu, piemēram, ar vilcienu vai autobusu.

Peldēties atļauts tikai dienas gaišajā laikā un tikai tad, ja neesi alkohola reibumā.

Jā – ar tām varēsi gan peldēties, gan iet dušā utt.

Jā – katrs apmeklētājs pie ieejas saņem aproci, ar kuru var brīvi ieiet un iziet no teritorijas.

Nē, festivāla teritorijā nav atļauta ieeja ar saviem ēdieniem un dzērieniem. Festivāla teritorijā darbosies vairāki ēdinātāji, kā arī dzērienu tirgotāji.

Nē. Lai sevi pasargātu no samirkšanas lietus laikā, paņem līdzi lietus mētelīti.

Festivāla teritorijā ir atļauts ienest tikai neprofesionālo foto un video tehniku – tādu, kam nav maināmas lēcas vai objektīvi. Lai festivāla teritorijā ienestu profesionālo foto un video tehniku, ir jāiziet īpaša Summer Sound akreditācija, par ko informāciju vari atrast mājas lapā.

Nē, visi norēķini festivāla teritorijā būs iespējami tikai skaidrā naudā. Bankomātus atradīsi Liepājas pilsētā.

Nē, ar skaidru naudu jānodrošinās iepriekš. Nepieciešamības gadījumā varēsi izņemt naudu kādā no Liepājas bankomātiem.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā ir bez maksas, bet tikai pieauguša cilvēka pavadībā, kuram ir derīga ieejas biļete vai ieejas aproce. Jauniešiem līdz 16 gadu vecumam jāiegādājas festivāla biļete par pilnu cenu un jāatrodas pieauguša cilvēka pavadībā.

Jā, festivāla teritorijā darbosies bērnu zona, kur varēs atstāt savus bērnus.

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu un Liepājas sabiedriskās kārtības noteikumiem nepilngadīgie līdz 16 gadu vecumam nedrīkst bez vecāku vai personu, kas viņus aizstāj, pavadības atrasties izklaides vietās no plkst. 23.00 līdz plkst. 6.00