Sākot ar 22. aprīli Liepājas pludmales festivāls LMT Summer Sound izsludina ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos. Pieteikumu pieņemšana notiks līdz 10.jūnijam. 

Šogad LMT Summer Soundapmeklētājiem vēlas piedāvāt visplašāko garšu daudzveidību, savukārt tirdziņu zonu piepildīt ar īpaši radošu atmosēru, kurā satiksies mode, dizains un māksla. Īpaši gaidīti ir Liepājas un Kurzemes reģiona ēdinātāji un tirgotāji, piedāvājot festivāla viesiem iepazīt vietējās garšas un oriģinālās idejas.

Ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai tiek aicināti pieteikties ēdināšanas uzņēmumi, kas spēj piedāvāt kvalitatīvu, daudzveidīgu un festivāla atmosfērai atbilstošu ēdienu klāstu. Festivāla prioritāte ir ēdināšanas zonas piedāvājumā iekļaut gan iecienītos tradicionālos ēdienus, daudzveidīgas uzkodas, kā arī jaunus garšas izaicinājumus un veģetāros ēdienus. Kopumā festivāla teritorijā tiek piedāvātas trīs ēdināšanas zonas – lielā ēdināšanas zona parkā,pludmales zona netālu no festivāla galvenās „LMT skatuves“, kā arī ēdināšanas zona telšu pilsētiņā.

Tirgotājiem tiks atvēlēta zona parka teritorijā netālu no „Aldara skatuves“. Laipni aicināti oriģināla dizaina apģērbu un aksesuāru ražotāji un izplatītāji, mākslinieki un dizaineri.

INFORMĀCIJA PAR TIRDZNIECĪBAS ZONĀM:

ĒDINĀTĀJIEM             TIRGOTĀJIEM

PIETEIKUMA ANKETAS:

ĒDINĀTĀJIEM            TIRGOTĀJIEM

Aizpildītās anketas lūdzam sūtīt uz