Very Cool People

    Viena no labākajām Latvijas un arī Baltijas džezfanka grupām “Very Cool People” laidusi klajā savu jauno albumu “Heya Some Kind of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas” un dodas vasaras tūrē.

    “Heya Some Kind Of Fish…” iekļautie skaņdarbi ir simbioze starp dažādiem un grupas mūziķu skatījumā patiesībā diezgan radnieciskiem mūzikas stiliem – funk, klezmeru, balkānu, latviešu tautas un džeza mūziku.

    “Heya Some Kind Of Fish…” ir jau ceturtais grupas albums. 2009. gada jūnijā izdots debijas disks ar tādu pašu nosaukumu “Very Cool People”, 2012. gadā grupa laida klajā studijas albumu “Cruising In The Trolley”, bet 2015. gada septembrī dienas gaismu ieraudzīja koncertalbums “Funkology”, kurā piedalās arī fantastiski viesmākslinieki.

    Ar “Very Cool People” Sumer Sound festivālā kopā uz skatuves nāks arī divas fantastiskas Latvijas dziedātājas Kristīne Prauliņa un Evilena Protektore. Koncertā tiks atskaņotas kompozīcijas no grupas jaunā albuma “Heya Some Kind Of Fish…”, kā arī ar Kristīni un Evilenu radītas jaunas vēl neaizdotas oriģinālkompozīcijas, un protams arī klasiskie funk un soul skaņdarbi oriģinālos aranžējumos.

    29.07. – Aldaris stage